ליצנים לימי הולדת

 

 !מחפשים ליצנים לימי הולדת? הגעתם למקום הנכון

לפרטים חייגו 3306434-250 פאנקי כוכבת הילדים !

  

 

ליצנים לימי הולדת- כל המידע הדרוש

ימי ההולדת של ימינו שונים מאוד מימי ההולדת בעבר. בעבר הייתה חוגגת לנו אמא ומחליפה בעצם את הליצן עם קצת משחקים של פעם וטקס עוגה מסורתי.

כיום ילדינו דורשים קצת יותר והפעלה פשוטה של אמא כבר לא מספיקה, לכן, נהוג ומומלץ להזמין ליצן שיעביר הפעלה מקצועית, ססגונית וצבעונית.

הליצן יפעיל את הילדים עם מגוון אביזרים מיוחדים וקסמים מרהיבים, והכול מלווה במוזיקה המותאמת לילדים, שירים מקפיצים ועכשוויים המלווים הפעלה של שעתיים מתחילתה ועד סופה.

 

 

הזמנת ליצנים לימי הולדת-

הופכת אירוע קטן לחגיגה גדולה.

כשאתם מזמינים ליצן ליום הולדת אתם משדרגים את הפעלת יום ההולדת שלכם והופכים אותה לשמחה וצבעונית יותר.

כמובן שגם הילדים יותר נהנים ממגוון של משחקים מיוחדים המשלבים אביזרים כמו מצנח ענק ובועות סבון.

רב הליצנים משלבים בהפעלה גם קסמים מרהיבים ומעניינים והרקדה המלווה בשירים שאוהבים הילדים.

 והכל  מועבר בצורה מקצועית, ועדכנית!

 

ליצנים לימי הולדת- מערך הפעלה.

בדרך כלל מגיע הליצן לבוש בבגדים צבעוניים ורחבים עם הרבה איפור מצחיק על הפנים ואף אדום.

בקבלת הפנים הליצן מאפר את כל הילדים כל אחד לפי רצונו,ושכולם מוכנים הם יושבים בריכוז על המחצלת והמופע מתחיל   הליצן משעשע, מתרוצץ, מצחיק ומגלגל מצחוק והכול קורה כאשר ילד יום ההולדת במרכז העניינים.

מיד לאחר המופע הליצן ממשיך לקסמים מרהיבים שמהפנטים את כל הילדים, הוא מוציא פרחים מהשרוול ומעניק לילד יום ההולדת, משגע את החברים בקסם של מטפחת שמשנה צבעים, והספר שבדפדוף ראשון הוא ריק ובדפדוף שני פתאום מתמלא בצבעים וציורים.

לאחר מופע הקסמים הליצן ממשיך למספר פעילויות המשתפות את כל החברים, הליצן משלב בפעילויות את המצנח הענק, משחק הכיסאות, משחק הומוריסטי בשילוב הילדים ועוד משחקים כיפיים ומעניינים.

ולבסוף, החגיגה הגדולה! הרקדה בשיתוף הילדים המשלבת שירי ילדים עכשוויים שאוהבים, בהרקדה כולם רוקדים אחרי ילד יום ההולדת שעומד על הכיסא, בועות סבון, לימבו, וקיפולי צורות בלונים לכל הילדים כהפתעה / פרס.

את הערב נחתום עם טקס עוגה, כיבוי נרות והרמה על כיסא לפי גיל החוגג.

ליצן ליום הולדת – סיכום:

אם תרצו לחגוג מסיבה כייפית לילדכם, להזמין את כל חבריו ואת כל ילדי המשפחה, תמיד מומלץ להזמין גם הפעלה ליצן ליום ההולדת, ליצן ליום הולדת יחסוך לכם המון כאב ראש, ולחץ וכמובן, ישדרג לכם את האירוע, ויהפוך את השעתיים למסיבה מצחיקה, צבעונית, מעניינת, וחווייתית לכל הילדים וכמובן לכל המשפחה.

 

 

אז המון בהצלחה, ומזל טוב!

מאחלת לכם חגיגה מושלמת!

WhatsApp chat