יום הולדת לגיל 6

מחפשים יום הולדת לגיל 6..?

הגעתם למקום הנכון!!!

אצלנו תמצאו מגוון רחב של פעילויות,

הפעלות וסגנונות המתאימות לגיל 6.

לפרטים חייגו 3306434250 פאנקי כוכבת הילדים

 

יום הולדת לגיל 6- כל המידע הדרוש!

הזמן עובר מהר וילדכם כבר בן 6- גיל העלייה לכיתה א' נותן חשק להפיק יום הולדת מיוחדת עם כל החברים, יום הולדת שתעצים את ילדכם ותיתן לו הרגשה של הגשמת חלום ומלך ליום אחד, הפעלה איכותית ומעניינת המתאימה לאינטליגנציה של בני ה-6 ומצד שני שובה את ליבם ומסבה להם הנאה מקסימאלית.

 

יום הולדת לגיל 6- מאיפה להתחיל..?

צעד ראשון – מומלץ לשבת עם ילדיכם לסוג של "שיחת יום הולדת" – (לא מוקדם מחודש מראש). בשיחה זו לשאול אותו אם היה מעוניין לחגוג יום הולדת עם מפעיל בסגנון שעליו יחליט בהמשך.. (בגיל 6 ברור שהתשובה היא: "כן, כן, כן!!!")

צעד שני– בהמשך שיחתכם תצטרכו לברר ביחד מהו התחביב או הדמות המועדפת עליו, כיצד והיכן ירצה שתתבצע ההפעלה (בסביבה המוכרת- בבית, בפארק השכונתי, או באולם שכור).

צעד שלישי– כל שנותר הוא לחפש את המפעיל המתאים דרך המלצה או היכרות עם מפעיל שאהבתם, חיפוש בגוגל וכד'…

צעד רביעי– לאחר שבניתם רשימת מפעילים רלוונטיים תוכלו לבדוק מי מהמפעילים יוכל לבצע את ההפעלה כפי שרצה ילדכם. ולפי האינטואיציה, המערך, התמונות, הסרטונים והתקציב תוכלו לבחור מי המפעיל המתאים לכם ביותר.

צעד חמישי ואחרון– סגרו הכל בצורה מסודרת מול המפעיל, ושבוע מראש תחלקו את ההזמנות ותתחילו לחשוב על עיצוב המקום בהתאם לסגנון הנבחר ועל האוכל יוגש לילדים במהלך ההפסקה.

 

יום הולדת לגיל 6- יום החגיגה הגיע… 

ביום שלפני יום ההולדת מומלץ שילדיכם יישן בשעה מוקדמת מהרגיל כדי לטעון מצברים ואנרגיה לקראת היום המרגש מכל.
ביום החגיגה עדיף לשלוח את החוגג לבית הספר, שם יתרגשו חבריו לראותו ובמשך היום יוכל לחלוק איתם את התרגשותו, סקרנותו, ואפילו את חששותיו… וכמובן, להזכיר לכל מי ששכח להגיע ליום ההולדת.
ניתן לבקש מהמורה/ הגננת לשחרר אותו קצת יותר מוקדם להתארגנות וגם בשביל שירגיש מיוחד.
לתת לו לנוח עוד כמה רגעים ולהתחיל את החגיגה…

 

שיהיה בהצלחה

WhatsApp chat