יום הולדת לגיל 5

 

מחפשים הפעלת יום הולדת  5 ?

מצאתם!

אצלנו תמצאו מגון רחב של הפעלות ופעילויות של יום הולדת 5

בנים ובנות כאחד!

לפרטים חייגו 3306434-250 פאנקי כוכבת הילדים

מדוע כדאי להזמין מפעיל יום הולדת לגיל 5 ?

גם אם אינכם חוגגים יום הולדת עם מפעיל כל שנה, בגיל 5 כדאי לא לוותר על הפקת יום הולדת עם כל החברים מהגן. גיל 5 הוא גיל בו הדמיון פורח, והילדים צמאים להפעלות איכותיות עם המון תוכן, דמיון, הפעלה שתשלב בתוכה דמויות אהובות (בוב ספוג, טינקרבל, פיראטים, נסיכות וכד'…) מותגים אהובים (הלו קיטי, ספיידרמן, וכד'…) ואגדות מוכרות. בגיל 5 החברים בגן מאוד מגובשים וחגיגות יום ההולדת הן מרובות בגן. לכן כל אחד מחברי הגן מחכה ליום הולדתו כדי להזמין את כל החברים ליום ההולדת המיוחדת שלו שבחר בעצמו ולהיות מלך/ מלכה ליום אחד או להפוך לדמות האהובה עליו ליום אחד!

אילו סוגי הפעלות מתאימות להפעלות יום הולדת  5 ?

הפעלות יום הולדת 5 המלאות בדמיון ומבוססות על תוכניות טלוויזיה או סרטים האהובים על ילד יום ההולדת וכל החברים. ההפעלות צריכות להיות מלאות בתוכן ועניין, הפעלות מרתקות ומעניינות ברמה בה כל החברים משתתפים ונהנים מתחילת הפעילות ועד סופה. ההפעלה צריכה לשלב בתוכה המון משחקים ותחרויות בין ילדים או קבוצות (ניתן לחגוג בנים נגד בנות). ההפעלה צריכה להעמיד את יום ההולדת במרכז, כלומר: לתת לו לנצח ולהוביל ברב המשחקים, ולהעצים אותו, לתת לו לבחור את המשתתפים בכל משחק, ובמשחקים בהם כולם משתתפים להיות תמיד הראשון ולחלק פרסים לכל המעודדים אותו חזק

יום הולדת  5- לסיכום:

אתם בטח מכירים את ילד יום ההולדת ואת התחביבים שלו, במידה וההפעלה תתאים לתחביביו ותהיה מושקעת, מיוחדת ומעניינת- יזכה ילדכם ליום בלתי נשכח וחוויה חד פעמית (יותר במדויק – חד שנתית ) ומה יותר כיף מלראות את ילדינו מאושרים עד העננים ולהגשים להם את כל חלומותיהם או לפחות את מה שאפשרי להגשים.

המון מזל טוב!

   

WhatsApp chat