יום הולדת 3

יום הולדת 3 | יום הולדת לגיל 3

 

מתכננים לחגוג יום הולדת 3 ?

הגעתם למקום הנכון!!!

לפרטים חייגו 3306434250 פאנקי כוכבת הילדים

 

יום הולדת  3- כל המידע הדרוש.

גיל 3 הוא גיל בו קשה לנבא את רמת ההשתתפות של החוגג במהלך הפעילות.ומצד שני זהו גיל בו מתחילים לפתח ריכוז והבנה ברמה שבא מומלץ להזמין הפעלת יום הולדת עם תוכן בסגנון מסוים.

אז במה לבחור…? להלן מגוון הפעלות יום הולדת לגיל 3.

 

 

 

יום הולדת לגיל 3-סוגי הפעלות:

חגיגת יום הולדת 3 עם מתחם ג'מבורי מספוגים ומתנפחים: מתנפחים ומתחם ג'ימבורי הם אטרקציה מאוד מומלצת ביום הולדת לגילאי 3, אך בתנאי ש 90% מהמשתתפים הם בגילאי 4 ומטה (נוכחות מרובה של ילדים גדולים יותר הופכת את חווית המתנפחים לפחות בטיחותית ופחות כיפית לילדים). בנוסף כדאי להזמין מתנפחים בתנאי שכמות הילדים לא גדולה מ- 30 משתתפים, מכיוון שכמות העלייה למתנפחים לגיל 3 מוגבלת ואז עלולים הילדים לצבור זמן המתנה מיותר שיגרום להם לאבד עניין במהירות, תמיד טוב לשלב מפעילה לגיל 3 שתעביר בנוסף למתנפחים הפעלה קצרה של חצי שעה.

                                                                 

ניתן להזמין אמן בלונים ליום הולדת לגיל שלוש: ילדים בגילאי 3 מאוד אוהבים בלוני צורות, העניין הוא שזה יכול גם מאוד לשעמם אותם ולגרום לבלגן ואי סדר. (כאמור, ילדים בגיל 3 לא ממש מסתדרים עם זמני המתנה ולכן קיפול בלונים ללא הפעלה היא לא אופציה כדאית ביום ההולדת). ניתן להזמין מפעיל לגיל 3 שמשלב בתוך ההפעלה שלו גם קיפולי בלונים בסיום יום ההולדת.

 

מפעילת יום הולדת לגילאי 3: ילדים בגילאי 3 מאוד ייהנו מהפעלה בכמה תנאים: התנאי הראשון: המפעיל/ה חייב/ת להתמחות בתנועה לגיל הרך או בניסיון עשיר בעבודה עם ילדים בגיל זה. חשוב מאוד שההפעלה תהיה אינטנסיבית אך לא ארוכה מידי, תכלול בתוכה המון אביזרים, צבעוניות ודמויות שמחבבים בגילאי 3, לדוגמא: הפעלה בסגנון דורה, דייגו, נסיכות, ספיידרמן, גיבורי על, פיראטים וכו'. התנאי הנוסף הוא- תצטרכו לוודא שילד יום ההולדת חושק בהפעלה עם מפעיל/ה לגיל 3, ומעוניין לשתף פעולה, במידה והחוגג ביישן מידי כדאי לוותר מלכתחילה על פעילות יום הולדת עם מפעיל.

 

הפעלות ליום הולדת 3 : במידה ויש לך זמן, אמצעים, ואנרגיה תוכלי לשוטט במגוון אתרים המציעים מגוון רחב של רעיונות למשחקים, ושיטות עיצוב בהתאם לסגנון הנבחר, תוכלי לבנות מערך הפעלה של 45 דקות + איפור וקעקועים בתחילת ההפעלה+ טקס עוגה בתום ההפעלה. קחי בחשבון שעיקר הפעלה ליום הולדת 3 הוא לגרום לילדים להשתתף ולשמור על אינטראקציה ועניין לאורך כל ההפעלה. 

ניתן לערוך יום הולדת 3 בגן, או יום הולדת 3 בבית ואפילו בפארק, יש מגוון רעיונות לימי הולדת לבנות 3, יום הולדת 3 מקורי הוא יום הולדת שאתם בוחרים בו ולא רק כי אין ברירה.

 

מברק מזמר לגלאי 3: מתאים יותר לחגיגה משפחתית. ניתן להפתיע את האורחים ואת ילד יום ההולדת עם ליצן המגיע עם זר בלונים ושר שירי יום הולדת ביחד עם כל האורחים.

 

מסיבת הפתעה לגילאי 3: לא מומלץ לחגוג מסיבת הפתעה לגיל 3, בגילאי 3 קיימת ביישנות שניתן להתגבר עליה על ידי הפעלה הדרגתית בלבד, קודם כל היכרות עם המפעיל ואז הגעה של הילדים טיפין טיפין ורק לאחר מכן תתחיל ההפעלה. במסיבת הפתעה יש סיכוי שילד יום ההולדת ייסגר יותר ולא יסכים להשתתף בהמשך הפעילות.  

 

יום הולדת לגיל 3- סגנונות הפעלה מתאימים:

ילדים בגיל 3 מאוד מושפעים מכוכבי ילדים, מותגי ילדים ודמויות טלוויזיונית.

לכן, מומלץ לברר עם חוגג יום ההולדת מה התחביב שלו, או מהי הדמות המועדפת עליו ולחגוג בהתאם.

להלן מגוון הצעות הפעלות לימי הולדת לגילאי 3: סגנון דורה, דייגו, הלו קיטי, נסיכות ואבירים, פיות ושדונים, גיבורי על, פיראטים, אינדיאנים וכו'…

השירות שלנו ניתן: במרכז, בשרון, בהרצליה, בתל אביב, ברחובות, בראשון לציון, בבת ים, בחולון, ברמלה, בלוד, ברמת השרון, בהוד השרון, ברעננה, בכפר סבא, בראש העין, הפת תקווה, בנס ציונה, ביבנה, באשדוד, בדרום, בקריית גת, באשקלון, בירושלים, בנתניה, בחדרה, יום הולדת לבן או לבת, מחירים זולים ובזול בהתאם לרמת ההשקעה כמובן.

 

המון מזל טוב ובהצלחה

WhatsApp chat