יום הולדת לגיל שנה

מחפשים מפעיל יום הולדת לגיל שנה..?

הגעתם למקום הנכון!

לפרטים חייגו 3306434-250 פאנקי כוכבת הילדים!

 

כיצד נהוג לחגוג יום הולדת לגיל שנה..?

בדרך כלל נוהגים לחגוג יום הולדת לגיל שנה עם כל המשפחה ולהזמין הפעלה המותאמת למגוון הגילאים לילדי המשפחה. מצד שני יש הנוהגים להזמין ליום ההולדת רק את ילדי המעון ולהזמין הפעלה המותאמת לגיל שנה עד 3 שנים.

לא משנה איך תבחרו לחגוג חשוב לזכור להמליך את ילד יום ההולדת שחוגג שנה ולדאוג שיהיה במרכז העניינים לאורך כל הפעילות.

כיצד מתבצעת הפעלה המותאמת למגוון הגילאים

ביום הולדת לגיל שנה..?

בהפעלה המותאמת למגוון הגילאים צריך להיות שילוב מיוחד בין משחקים המתאימים לגילאים הקטנים לבין משחקים ופעילויות המתאימות לגילאים הגדולים יותר. השילוב מתבצע לסירוגין פעם פעילות לקטנטנים ומיד לאחר מכן פעילות לגדולים וחוזר חלילה. שיטה זו תחזיק מעמד בתנאי שכולם יופעלו תמיד!  לדוג': בפעילות עם מצנח ענק  שמותאמת לילדים הקטנים לבקש מהגדולים לנער את המצנח מעל הקטנטנים או סביבם כאשר הם יושבים במרכז המצנח, כן גם הגדולים וגם הקטנים נהנים ממשחק המצנח שמותאם לגילאי 5 ומטה. דוגמא נוספת: במשחק שבו מתחרים הילדים הגדולים (תחרות שקים, קביים), ניתן לבקש מהקטנטנים לעודד ולחלק להם פרסים לפי רמת העידוד.

בנוסף כדאי להימנע מהצגות ילדותיות, בלוני צורות, ליצנות ועוד פעילויות שיכולות להתאים לגילאים קטנים בלבד! מכיוון שהגילאים הגדולים עלולים להרגיש סוג של מבוכה להשתתף בפעילות לקטנטנים ומשם מספר הילדים המשתתפים בפעילות עלול לקטון מאוד… וחבל…

מומלץ מאוד להוסיף לפעילות אטרקציות המתאימות למגוון הגילאים, לדוג': שערות סבתא, בועות סבון, תותח שלג, לימבו, בובות ענק ועוד פעילויות בסגנון זה.

כיצד מתבצעת הפעלה המותאמת לגיל הרך

ביום הולדת לגיל שנה..?

כאשר חוגגים יום הולדת לגיל שנה כאשר כל המוזמנים הם חברים בטווח הגילאים שנה עד שלוש.

בבית – ניתן להזמין מפעיל המעביר הפעלה של 45 דקות הכוללת: איפור, מצנח ענק, מטפחות משי, בלוני רעשן, שירים וריקודים תנועתיים, בלוני צורות, בועות סבון ועוד…

במעון– ניתן להזמין למעון את ההפעלה הנ"ל. ולקחת בחשבון שלפעמם עדיף לחגוג במעון ולא בבית מכיוון שכך הבית נשאר נקי, בנוסף במעון קיימות עוזרות, סייעות וגננת שיכולות  לסייע מאוד במהלך הפעילות ואל לשכוח שהמעון הוא הסביבה הטבעית שליה רגילים המשתתפים בחגיגה.

בג'ימבורי– ניתן להזמין מתקני ג'ימבורי לבית או להזמין את כל החברים למתחם ג'ימבורי המותאם לגיל הרך. כשחוגגים בג'ימבורי חשוב להשקיע בטקס העוגה ובכל דבר שיעמיד את ילד יום ההולדת במרכז.

אל תחששו להזמין למתחם הג'ימבורי מפעיל יום הולדת חיצוני שיעביר הפעלה לפני או אחרי השתעשעות הילדים במתקנים. זה מאוד מוסיף ומעצים את החגיגה והחוגג.

 

המון מזל טוב!

WhatsApp chat